Tabela Çeşitleri

Totem Tabela

Totem Tabela, açık alanlarda, şehirler arası yollarda ve cadde kenarlarında kullanılan, uzaklığa göre boyutları ayarlanabilen bir reklam çeşididir. Bu reklam görselleri işyeri, devlet kurum binaları ya da büyük alışveriş merkezlerin fark edilmesi için tasarlanan gösterişli tabelalardır.

Pilon Tabela

Pilon Tabela,Totem tabela diye bahsedilen tabelanın genel olarak çok benzerlik vardır ve tasarım olarakta hemen hemen birbirine yakın olan bir çeşit Totem Tabela modelidir. Pilon Tabelalar genellikle işyeri girişinde ve dış yönlendirmelerde kullanılır.

Işıklı & Işıksız Tabela

Değişik boyut ve şekillerde pleksi, germe vinil ve polikarbon gibi malzemelere led ve florasan sistemle uygulanmaktadır. İsteğe göre 3d uygulamalı yapılabilir.

Türkiyenin her noktasına montaj tarafımızca sağlanır.

Cephe Tabela

Cephe tabelası günümüzde oldukça rağbet gören reklam katogorileri içerisinde yer almaktadır. İşletmenizin kalitesini arttırıp kurumsallık kazanabilmesi açısından hemen hemen ilk sırada gelir. Aslında kısacası sizin bir çeşit imzanızı ve kurumsallığınızı yansıtır.

Çatı Tabelası

Çatı tabelası genel olarak diğer tabela ölçülerine göre daha farklı tasarlanıp ölçüleri genel olarak çok ileriden fark edileceği ve yüksek yerde olduğu için büyük ölçülerde yaptırılması ön görülmektedir. Çatı tabelaları genellikle yüksek binaların çatılarına kurulan en etkili reklam mecralarından biridir. Konut projelerinin çatılarında, kurumsal firmaların bulunduğu binaların çatılarında uzak mesafelerden fark edilebilmek için kullanılmaktadır.

Led Tabela

Led tabelalar özellikle gece karanlığında üzerinde yazılı olan yazıları net bir şekilde gösterebildiği için sık sık tercih edilmektedir. Müşterilerinizin dikkatini çekmek için kullanabileceğiniz tabela çeşitlerinin en başında led tabelalar gelmektedir. Eğer siz de tabelalarınız ile müşterilerinizin dikkatini çekmek istiyorsanız led tabelaları tercih edebilirsiniz. 

Pleksi Tabela

Tabela sektöründe dayanıklılık açısından çok fazla tercih edilen pleksi tabela akrilik malzemelerden yapılan ve dış hava şartlarına karşı oldukça dayanıklı bir malzeme olmasından dolayı tercih edilir. Kutu harf tabelalar da pleksi tabelalarda çok fazla tercih edilir ve ikisi bir arada da kullanılabilir.

Vinil(Germe) Tabela

Vinil germe tabela, dijital baskı yöntemi ile basılan vinilin(branda’nın), profil şaseye dört bir yandan gerilerek, daha önceden hazırlanmış olan ve içerisinde aydınlatma düzeneği bulunan alüminyum kasa üzerine kapatılmasıyla elde edilen bir tür tabela çeşididir.

Krom Harf Tabela

Krom kutu harf yapımı başlandığında en gözde seçenek olan krom kutu harf, tamamen el işçiliği ile yapılan bir tabela üründür. Kutu harf,  paslanmaz krom malzeme kullanılarak yapılan ve kalitesini hem malzemesi hem de el işçiliği ile ön plana çıkaran uzun ömürlü ve şık bir tabela şeklidir. Paslanmaz malzemenin lazer kesim makinesinde istenilen ebat ve yazı karakterinde kesilmesi ile imal edilir.

Alikor Harf Tabela

Alikor Dekota Işıksız Harf Tabeları markanızın görselliğini arttırır ve fark edilebilir olmanızı sağlar. Oluşturulan logo doğrultusunda kullanılacak dekota kalınlığı seçilir.

Ahşap Tabela

Dış mekan için ürettiğimiz ahşap tabelalarda ithal koruyucu vernik kullanılmaktadır bu sayede tabelada uzun ömür sağlanmaktadır. Ahşap tabela üretiminde çam kereste ve çam masif panel kullanmaktayız. Çam dışında meşe, irokko, vb. ahşaplar ile de dekoratif ahşap tabelalar yapmaktayız.

Sac Tabela

Sac Tabela üzerinde baskısı mümkün olacak şekilde malzeme kullanılmasından dolayı özellikle uyarı amaçlı hazırlanan ve kaliteli punto seviyesinde düzenlenmesi gerekilen tabela çeşitlerine sac tabela ismi verilmektedir.

Daha Fazlasını Öğrenmek ve Teklif Almak İçin
Whatsapp'ı Aç
Merhaba,
Whatsapp'tan soru sormak için devam edin.
Call Now Button