CNC - Lazer Kesim & Kompozit

Cnc — lazer kesim ve kompozit İşleriniz için doğru adres.

Проиграть видео

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik olarak nitelendirilen kavram aslında adından da rahatlıkla anlaşılacağı gibi bir firmanın, kurumun, vakfın ya da bu tip başka oluşumların hem şirket içinde hem de şirket dışında duruşunu, davranışını, imajını temsil eden kavram, yani şirketin kimliğidir.

Logo Tasarımı

Bir logo, genel kimlik ve tanımayı desteklemek ve tanıtmak için kullanılan grafik bir işaret, amblem veya semboldür. Soyut veya mecazi bir tasarıma sahip olabilir veya bir kelime işaretinde olduğu gibi temsil ettiği ismin metnini içerebilir.

Katalog Tasarımı

Katalog tasarımı, firmaların, ürün ve hizmetleri ayrıntılı bilgiler sunarak, tanıtma aracıdır. Detaylı bilgiler sunan kataloglar müşterilerin vitrini olarak düşünülebilir. Kataloğumuzda, sunulan hizmet veya ürünlerde firmalar hakkında kapsamlı bilgiler olmalıdır. Büyümeyi hedefleyen her firma, katalog tasarımını önemsemek zorundadır. Katalog tasarımını yaparken, müşterilere yapılan işler hakkında akılda kalıcı, yalın bilgiler aktarılır.

Kartvizit Tasarımı

Kartvizit, en basit tanımıyla şahıslar ya da firmalar içinhazırlanan ve üzerinde tanıtıcı kısa bilgilerin yer aldığı kartlardır.

Tabela Tasarımı

Mağazalar, kafeler, hastaneler, okullar, camiler derken hemen hemen her dükkan ve işletmenin tabelaya ihtiyacı vardır. Örneğin bir mağaza, müşteri çekmek için tabelaya ihtiyaç duyar. Bir hastane, acil durumlarda insanların rahatlıkla görebilmesi için tabelaya ihtiyaç duyar. Yani tabela söz konusu olunca amaçlar ve hedefler farklılık gösterebilir.

Daha Fazlasını Öğrenmek ve Teklif Almak İçin
Call Now Button
Whatsapp'ı Aç
Merhaba,
Whatsapp'tan soru sormak için devam edin.