Sektörel Tabelalar

Eczane | Doktor | Dişçi

Yeni Eczane Tabelaları Sağlık Bakanlığı’nın yayınlamış olduğu; Eczane Levha Standaları Klavuzuna uygun şekilde üretilmektedir. Yeni tabela sayesinde haksız rekabetin ve görsel kirliliğin azalması açısından faydaları ön plana çıkmaktadır.

Avukat Tabelası

Işıklı Avukat Tabelası yaptırmak isteyenler için yönetmelik şu şekilde özetlenebilir;
Bina cephelerine, büro balkon ve pencerelerine birden fazla tabela asılamaz, benzeri yazılar yazılamaz. Tabela yerine ışıklı pano kullanılamaz, tabela ışık verici donanımla süslenemez. Avukat Tabelaların da en çok iki renk kullanılabilir.

Neon Tabela

Tabela aklınızın alabileceği en küçük esnaftan dev holdinglere kadar kullanılan en etkili ve öncelikli reklam aracıdır. Reklamın ilk keşfinden bu güne kadar bir çok değişim ve gelişim yaşamış bu sektörde bir çok farklı tabela çeşidi bulunmaktadır.

Tabelalar bilindiği gibi, sürekli dışarıda ve dış hava şartlarına maruz kalan çalışmalardır. Kapalı alanlarda kullanılacak veya dış hava şartlarına maruz kalmayacak olan çalışmalarda, daha hassas malzemeler kullanılabilir fakat dışarıda kullanılacak bir tabelada, kesinlikle çok dayanıklı malzemeler, boyalar ve tabela ürünleri tercih edilmelidir.

Kuaför | Berber Tabelası

Kuaför | Berber tabeları genellikle ucuz tabelaları tercih etmektedir fakat bunun en birincil yanlış noktası iş yerlerinin şıklıktan uzaklaşmasına neden olmaktadırlar. Hizmet sektöründe dışarıya görünen ilk yüz cephe tabelalarıdır bu nedenle müşterinin sizi tercih etmesini sağlmakta şık ve kaliteli tabelar müşteri kanımında çok etkili olmaktadır.

İnsaat | Santiye Tabelası

İnşaat Tabelası Ölçülerinin bir standartı bulunmamakla beraber müşteri isteğine göre istenilen ebatlarda Antalya Şantiye Tabelası üretimini kendi Antalya reklam atölyemizde gerçekleştirmekteyiz. İnşaat tabelası sonrasında Bina isimlik, Bina Numara Tabelası, Apartman İsmi Levhası konusunda da firmamızdan destek alabilirsiniz.

Daha Fazlasını Öğrenmek ve Teklif Almak İçin
Call Now Button
Whatsapp'ı Aç
Merhaba,
Whatsapp'tan soru sormak için devam edin.