CNC - Lazer Kesim & Kompozit

Cnc — lazer kesim ve kompozit İşleriniz için doğru adres.

Проиграть видео

Kartvizit

Kartvizite mi ihtiyacınız var? En geniş ürün seçeneği bu sayfada. Kendinize uygun olan ürünü seçin ve en uygun fiyatlarla hemen sipariş verin. En özel kartvizit sizin olsun. 

Broşür

Firmanın, sunulan ürün ve hizmetlerin tanıtımı için en yaygın olarak kullanılan pazarlama araçlarından biri olan broşür, firmanın hedef kitlesiyle ilk kez iletişime geçmesini sağlayan matbaa ürünüdür.

El İlanı

El İlanı ; genellikle halka açık alanlarda dağıtılma amaçlı basılan ve yayınlanan en ekonomik reklam araçlarının başında gelmektedir. El ilanının en belirgin özelliği; broşürden farklı olarak ayrıntıya girmeden direk verilmek istenen bilgiyi görsellerle destekleyerek en basit ve anlaşır formda sunuyor olmasıdır.

Katalog

Kategorilere ayrılmış ürün ya da hizmet gruplarını bir bütün şekilde tüketiciye sunma işlevini yerine getiren kataloglar, firma ürünlerini ya da hizmetlerini içerik bakımdan zengin ve detaylı bir şekilde tanıtır.

Sunum Dosyası

Firma, şirket veya şahısların yazışmalarında, tekliflerinde, broşür, föy vb. ürünlerinin sunumunda kullandıkları, özel cep ve taşıma alanlarına sahip, kalın gramajlı kağıtlara basılan, farklı boy ve ebatlarda üretimi yapılabilen, kurumsal reklam ve tanıtım aracına sunum dosyası ya da cepli dosya denir.

Karton Çanta

Firmalar logolarını ve isimlerini karton çantaların üzerine bastırarak, bir anlamda reklamlarının sokaklarda dolaştırmaya çıkarmış oluyorlar. Biz diyelim marka imajı, siz deyin marka bilinirliği. Her firma billboard reklamı vermek ya da dev reklam panolarından sesini duyurmak zorunda değil açık alanda reklam yapmak için. Hem şık hem işlevsel karton çantalarla bırakın reklamınız sokaklarda dolaşsın.

Sticker

Ticarette en önemli nokta akılda kalmaktır. Broşürler, el ilanları ve diğer reklam materyalleri bir bakıma hep bunun içindir. Stickerlar da diğer reklam araçları gibi firmanın tanıtımını yaparlar ama onlardan bazı farklılıklarla ayrılırlar. Diğer reklam araçlarında ürünler, kampanyalar ya da hizmetler hakkında bilgiler verilirken dijital sticker yaptırmada amaç, markanın akılda kalması ve ihtiyaç anında kolayca ulaşılmasıdır.

Magnet

Foto magnet bilinen diğer adıyla mıknatıslı magnet, gelişen rekabet ortamı reklam araçlarını çeşitlendirmeye başladı. Magnet kullanım kolaylığı açısından firmalar tarafından gün geçtikçe daha çok kullanılır oldular. İhtiyaç anında el altında, göz hizasında bulunmaları nedeniyle müşteriler ile firmalar arasındaki iletişimi hızlandıran bir reklam aracı olarak yaygınlaşmaya başladılar.

Daha Fazlasını Öğrenmek ve Teklif Almak İçin
Call Now Button
Whatsapp'ı Aç
Merhaba,
Whatsapp'tan soru sormak için devam edin.