Diğer Ürünlerimiz

CNC - Lazer Kesim & Kompozit

Cnc — lazer kesim ve kompozit İşleriniz için doğru adres.

Проиграть видео

Araç Giydirme

Reklam sektöründe reklam yapılabilecek çok fazla alan bulunmaktadır. Televizyon, Radyo, Gazete, Dergi, Tabela, Billboard, v.s. bu çeşitliliğe çok daha fazla örnek ekleyebiliriz. Televizyon, Radyo, Gazete reklamları hem zaman açısından hem de fiyat açısından firmaları zorlamaktadır. Markavinci olarak fiyat ve hedef kitle açısından Araç Giydirmenin önemli bir reklam kalemi olduğunu düşünüyoruz.

Baskılı Bayraklar

Bayrak, flama, ülke bayrağı, özel bayrak flama, poster ve Türk bayrağı imalatı ve üretimi yapan bir bayrakçı firmasıdır. İzmir Bayrak | bayrak sektöründe yılların birikimini tecrübesini aktarmaktadır ve kurmuş olduğu bayrak imalat tesisleriyle amatörce yapılan bayrakçılığı bir modern sektör haline getirmiş olup bayrakçılıkta artık bir meslek ve isminden söz ettiren saygın bir iş mesleği haline gelmesinden büyük katkısı olan firmaların başında yer almaktadır.

CNC Kesim

Pleksi, kompozit, ahşap, pvc gibi birçok malzemeyi farklı desen ve tasarımlarla kusursuz şekilde 3D cnc kesim makinamız ile keserek oluşturduğumuz alternatif ve kullanışlı ürünleri hizmetinize sunuyoruz. Mekanlarınızın konseptini zenginleştiriyoruz.

Yönlendirme Levhaları

Yönlendirme tabelası iç ve dış mekân olmak üzere iki farklı yerde kullanılmaktadır. Buralar genellikle parklar iş merkezleri okullar fabrikalar gibi yerlerdir. Yönlendirme tabelası kullanıldıkları yerlerin daha düzenli ve daha ulaşılır olması ile beraber hangi bölümlerin hangi taraflarda olduğunun gösterilmesine yardımcı olurlar. 

Daha Fazlasını Öğrenmek ve Teklif Almak İçin
Call Now Button
Whatsapp'ı Aç
Merhaba,
Whatsapp'tan soru sormak için devam edin.