Antalya

K6 Konyaaltı Reklam

Antalya Tabela | Matbaa | Grafik Tasarım | Lazer Kesim

Antalya
K6 Konyaaltı Reklam

K6 Konyaaltı Reklam & Tabela olarak Antalya Konyaaltı bölgesinde her türlü kurumsal kimlik çalışması, tabela çeşitleri, cam giydirme, araç kaplama, iç mekan reklam vb. uygulamalarını yapmaktayız.

Antalya Konyaaltında Reklamcı & Tabelacı mı Arıyorsunuz?

Reklam Projeniz için kalite ve uygun fiyat mı arıyorsunuz ?
K6 Konyaaltı Reklam tam ihtiyacınız olan şey!

Uzman Ekip ve Kadromuzla Hizmetinizdeyiz.

LOGO & KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Logo tasarımı, Kartvizit, Broşür, Katalog vb. matbaa ürünler tasarımı ve üretimi.

TABELA & TOTEM TASARIMI

Işıklı & Işıksız Tabela & Totem; Apartman Tabelası, Ayaklı Tabela, İç Mekan Tabela vb.

CNC & LAZER KESİM

Alüminyum kompozit panel, ahşap, mdf, dekota (foreks), akrilik (plexiglass), alükor, lampleks vb.

TABELA İMALATI & MONTAJI

İstediğiniz zamanda ürününüz sizde.

Reklamda Bizi Seçmenizin Nedenleri

Geniş Tabela Hizmet Yelpazesi

Müşterilerine kaliteli ve şık tabela tasarımı ardından imalat ve montaj çözümlerini en uygun fiyata ve hızlı bir şekilde sunan şirketimizdir. Tabela işlerinizde; keşiften tasarımına, imalattan montajına ve sonraki servisine kadar sizlerin yanındayız.

Totem tabela, ışıklı ve ışıksız tabela, germe tabela, led tabela, kutu harf, kabartma harf, krom harf, inşaat tabelası ve dijital baskı gibi ihtiyaçlarınızı en uygun maliyet ve en yüksek kalite ile karşılamaktayız.

Dış Cephe Reklam Tabelanız Markanızı Bir Adım Öne Taşıyor

Modern şehirlerin çarpık yapılaşmasının oluşturduğu görüntü kirliliğine tek pansuman doğru dizayn edilmiş dış cephelerdir! Cephe konsept tasarımları bir binanın değiştirmesi çok zor elbisesi ve imajıdır.

Dükkanınızın veya Ofisinizin Tabelası nasıl seçilir

Tabela yaptırırken en büyük mahzurundan biri ışıklı mı yoksa ışıksız tabela tercih edeceğini bilememektir. Aslında doğru karar vermeye etken unsurların neler olduğunu iyi analiz etmekte fayda var. Öncelikle iş yerinizin açılış ve kapanış saatleri. İş yerinizin konumu cadde üzerinde mi yoksa sokak arasında yada bir alışveriş merkezinde mı? Sonra iş yeriniz dükkan mı yada bir apartmanın üst katlarında mı bulunuyor? Mensup olduğunuz bir meslek odası ve onların belirlediği bir kural var mı? 

Hizmetlerimiz

Kutu Harf Tabela

Pleksi kutu harf tabela, gelişen reklam sektöründe her geçen gün tabela çeşitliliğini artıran önemli bir yere sahiptir. Kutu harf tabela çeşitlerinden olan pleksi kutu harf tabelalarına günümüzde pek çok yerde sıkça karşımıza çıkıyor.

Kompozit Oyma Tabela

Oyma tabela kompozit, alüminyum, paslanmaz ve pleksi gibi malzemeler makina ile istenilen şekilde ve yazılarda oyularak içine pleksi yapıştırılır ve aydınlatılabilir. Oldukça sık kullanılan modeldir. İşçiliği kutu harfe nazaran daha az olduğu için fiyat olarakta diğerlerinden daha uygundur. Uzak bir mesafeden daha iyi okuyabilirsiniz.

Totem Tabela

Totem tabelalar, genel anlamda çok büyük ve gösterişli tabela çeşididir, açık alanlarda, şehirler arası yollarda, cadde kenarlarında, uzaktan görülebilecek yerlerde kullanılmaktadır.

Daha Fazlasını Öğrenmek ve Teklif Almak İçin

Adres

Atatürk Bulv. Öğretmenevleri Mah.
Öğretmenler Cd. (17. Cd.)
Diker İş Merkezi No:36
Konyaaltı – ANTALYA

E-Posta

k6reklam@gmail.com

Telefon / Gsm

+90 (242) 229 35 32
+90 (532) 657 12 82

Profesyonel Ekibimiz İle Hayalinizi Gerçekleştirin

Whatsapp'ı Aç
Merhaba,
Whatsapp'tan soru sormak için devam edin.
Call Now Button
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/wktkonya/public_html/wp-includes/functions.php on line 4615