HİZMETLERİMİZ

LOGO & KURUMSAL KİMLİK TASARIMI
TABELA & TOTEM TASARIMI
CNC & LAZER KESİM
TABELA İMALATI & MONTAJI

Geniş Tabela Hizmet Yelpazesi

Müşterilerine kaliteli ve şık tabela tasarımı ardından imalat ve montaj çözümlerini en uygun fiyata ve hızlı bir şekilde sunan şirketimizdir. Tabela işlerinizde; keşiften tasarımına, imalattan montajına ve sonraki servisine kadar sizlerin yanındayız.

Totem tabela, ışıklı ve ışıksız tabela, germe tabela, led tabela, kutu harf, kabartma harf, krom harf, inşaat tabelası ve dijital baskı gibi ihtiyaçlarınızı en uygun maliyet ve en yüksek kalite ile karşılamaktayız. 

Dükkanınızın veya Ofisinizin Tabelası nasıl seçilir

Tabela yaptırırken en büyük mahzurundan biri ışıklı mı yoksa ışıksız tabela tercih edeceğini bilememektir. Aslında doğru karar vermeye etken unsurların neler olduğunu iyi analiz etmekte fayda var. Öncelikle iş yerinizin açılış ve kapanış saatleri. İş yerinizin konumu cadde üzerinde mi yoksa sokak arasında yada bir alışveriş merkezinde mı? Sonra iş yeriniz dükkan mı yada bir apartmanın üst katlarında mı bulunuyor? Mensup olduğunuz bir meslek odası ve onların belirlediği bir kural var mı? 

 

Dış Cephe Reklam Tabelanız Markanızı Bir Adım Öne Taşıyor

Modern şehirlerin çarpık yapılaşmasının oluşturduğu görüntü kirliliğine tek pansuman doğru dizayn edilmiş dış cephelerdir! Cephe konsept tasarımları bir binanın değiştirmesi çok zor elbisesi ve imajıdır.