Totem Tabela

  • slide
  • slide
Totem Tabela, açık alanlarda, şehirler arası yollarda ve cadde kenarlarında kullanılan, uzaklığa göre boyutları ayarlanabilen bir reklam çeşididir. Bu reklam görselleri işyeri, devlet kurum binaları ya da  alışveriş merkezlerin fark edilmesi için tasarlanan gösterişli tabelalardır.

Totem Tabela’nın yeri doğru seçilmelidir. Yere göre uzunluğu, büyüklüğü ve küçüklüğü belirlenip, ölçülere uygun yapılmalıdır. Yeri beton dökülerek güçlendirilmelidir. Tabelanın fırtınalı havalarda yıkılmaması için iskeletinde dayanıklı ve yeterli malzeme kullanılmalıdır.

Totem Tabela’nın Avantajları

Totem Tabelalar şekil ve boyut itibariyle oldukça gösterişlidir ve çok uzaktan fark edilebilirler. Firmaların marka tanınırlığı açık alanda oldukça etkili bir şekilde gerçekleştiren bu tabelalar, müşterilerde merak uyandırır ve firmaya yönlendirir. Şehir merkezinden uzak alanlarda ya da cadde kenarlarında görsel keyif veren renklerle oluşturulmuş reklam çalışmaları oldukça dikkat çekicidir. Maliyetleri kısa vadede fazla görünse de uzun vadede oldukça karlı uygulamalardır. İyi tasarlanmış bir Totem, ürünlerin kalitesini de gün yüzüne çıkarır. Hafızalarda yer eden bu çalışmaların, tasarımları her daim müşteriyi etkiler ve ilgi uyandırır. Siz de bir ürün satıyorsanız ya da hizmet veriyorsanız bu tür tabelaları tercih etmeniz reklam açısından oldukça etkilidir.

Totem Tabela Özellikleri

  • Tek veya çift ayaklı
  • Işıklı  (led, florasan aydınlatma) veya Işıksız
  • Vinil germe veya kompozit 

İstediğiniz tasarımda veya şirketimiz tarafından sunulan tasarımlarda totem tabela imalatı atölyemizde yapılmaktadır.

Reklam tabela fiyatları Antalya, totem Antalya, Antalya tabela imalatı, Konyaaltı totem tabela, totem tabela fiyatları. Daha fazla bilgi için bizi arayın! Tel: 0242 229 35 23.