Antalya Cam & Cephe Giydirme

  • slide
  • slide
  • slide

One Way Vision (Delikli Folyo)

One Way Vision , cam yüzey giydirilmiş binalarda uygulanan bir malzemedir. Owv yapışkanlı ve delikli bir malzemedir. Cama uygulanan owv kaplamaya dışarıdan bakıldığında Reklamını yani görsel baskı görünün, içeriden bakıldığında sanki ince bir cam filmi varmış gibi dışarısı Net bir şekilde görünür. Bu ürün dışarıdan gelen gün ışığınıda bir nebze olsun kesme özelliği vardır.

Folyo Kaplama

Folyo, Cam yüzeylere yada kompozit panel kaplanmış yüzeylere uygulanır. Bu malzeme cam üzerine uygulanırsa içeriden dışarısını göremezsiniz. Bu sebepten kör yüzeylerde kullanılır.

Mesh Germe (Delikli Vinyl)

Mesh Germe, Cam yüzeyli binalarda ama cama yapıştırılarak ımajın görünmesinin imkansız olduğu ( eski binalar gibi ) Cephelerde kullanılır. Bu malzeme vinyl yani brandadır. Brandanın delikli halidir. Bu malzemede de içeriden bakıldığında dışarıyı görebilirsiniz. Bu malzeme Cepheye germe tekniği ile monte edilir. Binanın dış yüzeyine demir karkastan zemin oluşturulur ve mesh üzerine gerilir.

Vinyl Germe

Vinyl Germe, Binaların kör yüzeylerine , duvararına uygulanır. Binanın penceresiz düz duvarına demir karkas gerilir ve bu yüzeye Vinyl Germe tekniği ile uygulanır.

Kumlu Folyo (Desenli-Desensiz)

Kumlu Folyo, Buzlu Folyo diye bilinen bu malzeme içerinin hiç görünmemesini ama ışığında kesilmemesini sağlar, dekoratif özelliği bulunur. Arzu edilirse üzerine baskı yapılabilmektedir.