Kutu Harf Tabela

  • slide
  • slide
  • slide
Pleksi kutu harf tabela, gelişen reklam sektöründe her geçen gün tabela çeşitliliğini artıran önemli bir yere sahiptir. Kutu harf tabela çeşitlerinden olan pleksi kutu harf tabelalarına günümüzde pek çok yerde sıkça karşımıza çıkıyor. 

Pleksi Kutu Harf İmalatı

Pleksi Kutu Harf Tabela estetik, dikkat çekici ve çok sağlam bir tabela çeşitidir. Diğer tabelalara göre daha etkileyici. Pleksiglass’dan imal edilmektedir. Pleksi glass yani plastik levha genelde 3 mm veya 5 mm kalınlığında olur ve bu plastik levha CNC Router'da harf veya şekil olarak kesilir. CNC ve Lazer kesme makinelerinin hayatımızın neredeyse tamamına yerleşmesiyle ortaya hem estetik hem de dikkat çekici çalışmaların çıkması oldukça mümkün. Yaptığımız ve kendimize güvendiğimiz reklam yöntemlerinden biri olan pleksi kutu harf tabelaları istediğiniz renk, model ve kesim şekline göre sizlere sunuyoruz. Kutu harf uygulamalarımız sadece harf olarak değil istenilen şekilde ve boyutta üretilebildiğinden dolayı logonuz veya özel isteğinize göre üretim ve montaj da gerçekleştirilebilmektedir. Dilediğiniz harf ve harf kombinasyonlarının şekillerini sizlerde tasarlayabilirsiniz. Harflerin istenilen yükseklikte olabilir. 

Pleksi Kutu Harf Tabela Fiyatları

Şirketimiz bünyesinde bulunan hizmetlerin arasında yer alan Uygun Pleksi Harf Tabela için belli başlı bir fiyat yoktur. Bunun sebebi ise kullanılan maddenin, tabelanın renginin, ışıklı ve ya ışıksız olması ve boyutu gibi hususlar pleksi kutu harf tabela fiyatlarını belirleyicidir. Antalya’nın Konyaaltı ilçesinden tüm ilçelere hizmet veren firmamız sizin isteğinize çok önem verdiği gibi yaptıracak olduğunuz reklam çalışmasına göre uzman grafiker ile da tasarlayabilir ve konumunu değerlendirebilirsiniz. Genelde en fazla ışıklı pleksi kutu harf tabelalar tercih edilir. Hem göz alıcılığı bakımından hem de estetik olarak tanıtıma artı katabilirsiniz.

Pleksi Kutu Harf Tabelalar

Pleksi Kutu Harf uygulamalarımız ajanslara fason olarak yapılabilmekte olduğu gibi montaj dahil ve proje dahil olarak ta müşterilerimize sunulmaktadır. 

Pleksi kutu harf hariç  krom, altın görünümlü krom, fileli krom kutu harf uygulamalarımızda ışıklı, ışıksız ve alttan yansıtmalı ışıklandırmalarla imal etmekteyiz. Pleksi Kutu Harf Tabela Fiyatı için lütfen irtibata geçiniz.