Işıksız Tabela Çeşitleri

  • slide

Işıksız Tabela, Tabela çeşitleri arasında en çok kullanılan tabela modelidir. Işıksız Tabela üretiminde ışık geçirgenliğine dair bir problem olmadığından alüminyum, kompozit, pleksiglas, polikarbon, vinil germe gibi bir çok malzeme kullanılmaktadır. Işıksız Tabela her sektörde kullanulabilecek bir tabela türüdür. Işık ihtiyacı olmayan her alanda kullanılabilir. Işıksız Tabela Çeşitleri; Alüminyum Tabela, Kutu Harf, Dijital Baskı, Yönlendirme Tabela, Pleksiglas Tabela, Polikarbon Tabela gibi modelleri kullanılmaktadır.

IŞIKSIZ TABELA ANTALYA

Işıksız reklam tabelaları, şirketlerin sıklıkla tercih ettikleri reklam ve tanıtım şeklidir. Küçük ya da büyük ölçekli bütün işletmelerin kullandığı standart görsellerdir. Işıklı tabelayla kıyaslandığında en büyük fark aydınlatma düzeneğinin bulunmayışıdır. Kasa derinliği bulunmamakta ve isteğe göre tasarlanabilmektedir. Işıksız reklam tabelaları gün ışığında kolaylıkla seçilebildiği gibi, karanlık ortamlarda ışık kaynağı olmadığından okunmamaktadır. Işıksız tabela, herhangi bir yerde görebileceğimiz normal tabeladır.

Işıksız reklam tabela çeşitleri; vinil branda, alüminyum kompozit üzeri, sac üzeri, polikarbon üzerine baskı şeklinde yapılmaktadır... Dekota (forex) üzerine iç mekan tabelaları da yapılmaktadır.

Işıksız reklam tabelaların avantajı;

  • Işıksız tabela diğerlerine göre maliyeti daha düşüktür.
  • Işıksız tabela istediğiniz ölçülerde bina giydirme dahi yapılabilmektedir.
  • Işıksız tabela sayesinde istediğiniz baskıyı istediğiniz alanlarda kullanılabilmektedir..
  • Işıksız tabelaya reflektör sayesinde aydınlatılma yapılmaktadır.

Işıksız Tabela Fiyatları ve detayları hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim'e geçiniz.